Zoti E Di Sa Të Dua/ Arbana Osmani Përlot Me Urimin Për Ditëlindjen E Të Birit…

Lajme nga Bota


Si sot gjashtë vite më parë, Arbana Osmani përjetoi emocionet më të bukura, siç janë ato kur bëhesh nënë.


Moderatorja e njohur solli në jetë një djalë, të cilin e quajti Jon.

Në këtë ditë të veçantë, Arbana ju kthye kujtimeve me Jonin dhe ka ndarë disa foto për ndjekësit që nuk i kishim pare më parë. Ndryshimet që ka pësuar bukuroshi Jon ndër vite duken qartë.“Vetëm Zoti e di sa të dua o Joni! Gëzuar ditëlindjen jeta ime!” ka shkruar Arbana me anë të një postimi në rrjetin social Instagram krahas fotove të bukura nënë e bir.

Ditën e djeshme Joni e ka surprizuar nënën e tij me rastin e Ditës Ndërkombëtare të Grave, me një mesazh shumë të bukur, të cilin Arbana e postoi në Instastory.

“E dashur mami, je e mrekullueshme si pranvera. Gëzuar 8 Marsin! Të dua shumë! Jon”, kishte shkruar ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *