Zj arr i madh në këtë qytet shqiptar, ja çfarë po ndodh

Lajme nga Bota


Zj arr i madh në këtë qytet shqiptar, ja çfarë po ndodh. Mëngjesin e sotëm një apartament në katin e katërt të një pallati pranë stacionit të Trenit në Durrës është përfshirë nga fl akët. D yshohet se në kuzhinën e këtij apartamenti ka r ënë zj arr. P olicia dhe zj arrfikëset kanë mbërritur në vendngjarje.


“Më datë 27.09.2020, rreth orës 09:35, në lagjen nr.17, Durrës, ka rënë zjarr në banesën e shtetases Dh.H., dhe ka vetëm d ëme materiale. Shërbimet e zj arrfikës ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e zj arrit. Grupi h etimor po punon për zbardhjen e ngj arjes”, njofton policia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *