Zi për Albërije Hadërgjonaj! Humb njeriun e shtrenjtë dhe të dashur: Më iku drita e syve!

Lajme nga Bota
Albërije Hadërgjonaj po kalon një moment vërtetë shumë të vështirë, pasi ka humbur një person shumë të dashur.Kushëriri i saj është ndarë nga jeta, por siç shprehet vetë këngëtarja i ndjeri ka qenë shoku i saj më i mirë, teksa e konsideron si ‘vëlla’.


Nëpërmjet një statusi në Facebook, ajo shkruan se ai ka pë suar një ak side nt me motor, teksa nuk e fsheh hidhë rimin, duke i kushtuar atij disa fjalë të ndjera.

‘Sot eshte dite zije per gjithe familjen. Sot humbem sheqerin e familjes. Une nuk mundem ta besoj dhe ta pranoj kte humbje. Alberti eshte djali i vajzes se dajes por per mua ishte shoku me i mire. Sa her mblidheshim ne ver gjat pushimeve verore ne te dy kishim nji mision.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *