Zi në familjen e Ledri Vulës/ Humb jetën njeriu shumë i shtrenjtë për të

Lajme nga Bota

Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula, sot ka humbur personin më të dashur, gjyshin e tij.

Këtë e ka bërë të ditur, nëna e tij, Xheraldina Vula, përmes një postimi emocionues në rrjetet sociale, shkruan GazetaBlic.

“Baba jem i miri, sot ti mbylla syte dhe te ledhatova per here te fundit. Te dua, stambollesha jote perjete, Xherushi♥️

Per miqte dhe ata qe e kane njoft dhe dasht:
Vo rrimi do te behet neser ne rrethin e familjes se ngushte. Te pame nuk ka. Ngushe llimet i pranojme me sms dhe telefonata“, ishin fjalët e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *