Zi dhe lot! Humb jetën papritur i riu shqiptar në Zvicër: E zeza nënë i iku në lule të moshës

Lajme nga Bota


Humb jetën papritur i riu shqiptar në Zvicër: E zeza nënë i iku në lule të moshës


Ka ndërruar jetë papritur në Zvicër i riu nga Prizreni, Edon Badalli.

Image may contain: ‎1 person, ‎text that says ‘‎أرْال Njoftojme te gjithe miqte dhe dashamiret tane se me date 22.12.2020 nderroi jete EDON (JETON) BADALLI (1992-2020 Varrimi behet me Igindi me date 24 12.2020 (E Enjte) Falja namazit te xhenazes behet te Xhamia e e ne Zhur Zhur EPerkujtojne: Babai:Jetoni Nena:Ajshja Motrat:Edita, Behija, Lina dhe gjithe farefisi gjëre Badalli.‎’‎‎

Ndërron jetë papritur në Zvicër, i riu nga Kosova – Lajmin e ka k onfirmuar shoku i tij, përmes një postimi në Fa cebook.

“Me dh imbje më të thellë e më të madhe po i shkruaj këto v argje që më dalin nga shp írti. Ia kushtoj shokut, mikut, e vëllait tim Edon Badalli. U nda nga jeta shumë para kohe duke na lanë të gjithëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *