Zëri sot feston ditëlindjen, nëna e Gjikos vjen me urim emocionues

Lajme nga Bota


Elita Rudi dhe Gjiko janë një prej çifteve më të dashura për publikun.

Ata janë martuar para një viti dhe tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Sot, djali i tyre feston ditëlindjen e dytë.

E gjyshja e tij, Lirija ka bërë urimin më të veçantë për nipin. /OR Ainfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *