Zbulohet se kush i pajtoi Shkurte Fejzën dhe Remzie Osmanin

Lajme nga Bota


Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.


Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Një kohë u përfol se edhe Remzia e Shkurta nuk kishin raporte të mira mes vete, por dje kjo u sqarua.

Remzia është shfaqur pranë Shkurtës dhe duket se raportet e tyre janë shumë të mira.

Në mes dy këngëtareve gjendet këngëtari i njohur, Labinot Tahiri, që duket të ketë qenë personi qe pajtoi apo takoi sërish Shkurten dhe Remzien./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *