Zbulohet gjinia e foshnjës që po e presin Andrra dhe Sinani

Lajme nga Bota

Andrra she Sinani janë ndër çiftet më të komentuar në mediat rozë.


Duke qenë tejet aktiv në rrjete sociale, gjithmonë shfaqin lumturinë familjare që kanë, shkruan “Kosovarja”.

Përmes postimit të fundit, dyshja kanë bërë të ditur që do të bëhen prindër për herë të dytë.

Në mesin e shkrimeve të publikuara, shihet që ajo do të bëhet nënë e dy djemve.

Për më shumë, shikojeni se sa bukur duket me barkun e fryrë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *