Zbulohet e shkuara e Teas, ja si dukej para se të bëhej e famshme

Lajme nga Bota


Tea ka qene nje nder vajzat qe ka rene me shume ne sy nga vajzat e Perputhen qe ne fillim.


Ajo tashme eshte duke perjetuar nje romance me Andin, ndonse Shqipja ka vendosur mos t’i lere rehat here pas here.
Shansi i fundit per te fituar luften kunder dhimbjeve te nyjeve

Sigurisht qe Tea ra ne sy per tiparet e saj dhe tashme qe ka humbur kilogram eshte bere mjaft simpatike. Por ne kohen e gjimnazit te gjithe jemi kurioz si dukej Tea dhe jo vetem.

Se fundmi faqja Perputhem ne Instagram ka publikuar disa foto te Teas ne gjimnaz madje shkruan se Tea ka patur profil ne nje aplikacion te komunitetit LGBTI.
Por se si qendron puna vetem Tea mund ta tregoj…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *