Yllka Kuqi sjell foto me burrin e vajzën, janë kaq familje e bukur

Lajme nga Bota


Yllka Kuqi sjell foto me burrin e vajzën, janë kaq familje e bukur

Yllka Kuqi u shfaqt tejet e buzëqeshur krah familjes së saj.

Ajo u fotografua me burrin dhe vazjën e tyre të vetme, shkruan InfoKosova.

Të tre duken kaq të lumtur pranë njëri tjetrit dhe tamam një familje e kompletuar.

Yllka është këngëtare që komentohet ër zërin e saj të bukur./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *