Ylli Demaj uron gruan vetëm sa për të thënë

Lajme nga Bota


Këngëtari nga Istogu i ka bërë gruas një dedikim romantik për ditëlindje.

Bëhet fjalë për Yll Demaj, i cili jo rrallë poston fotografi familjare, më të shpeshta ato me gruan, shkruan “Kosovarja”.

“Urime dashuri, festofsh gjatë” ka shkruar Ylli në mbishkrimin e fotografisë, ku shfaqet i lumtur pranë bashkëshortes.

Vlen të përmendet, se Ylli është një nga këngëtarët më të kërkuar në mbrëmjet muzikore, sidomos në ahengjet familjare, pasi zëri dhe paraqitja e tij po pëlqehen jashtëzakonisht shumë nga shqiptarët.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *