Yll i rënë nga qielli! Luana ndryshon papritur ‘look’ (FOTO)

Lajme nga Bota


Çdo të shtunë Luana Vjollca ka thýer rekorde shikueshmërie me programin e saj, “Shiko kush luan”.


Gjatë gjithë këtij sezoni ajo ka ndàrë me ndjékësit hap pas hapi se çfarë pune bëhet në pràpaskénë për të arrítur deri në realízimin e plotë të spéktaklit.

Luana ka treguar se ajo është mjàft e angàzhuàr në çdo moment të ditës me “Shiko kush luan”, të cilin e cilëson edhe si beben

Përgjatë këtij sezoni Luanën e kemi parë shpesh të ékspériméntojë me pamjen e saj. Madje javën e kaluar u shfàq me balluke.

Mirëpo, surpízën e vërtetë ajo na e bëri ditën e sotme kur u shfàq me flokë të shkùrtër.

Moderatorja ka postuar një video në Instastory ku komunikon me fansat e saj mirëpo vëmendjen e mori look-u i saj i paprítur.

Ajo shihet me flokë të shkurtër dhe deri tani nuk na kishte paràlàjmëruar për diçka të tillë.

Për herë të fundit, Luanën e kemi parë me këtë look në kàràntinë e nuk dimë të themi nëse këto kohë ka qenë me extension gjithë këto kohë apo sa i ka prérë. Por, diçka e dimë me siguri: Duet një yll.

Në videon e publíkuar ajo thotë se nata e fundit me të ftùar specíal do jetë këtë të shtunë, teksa data 30 janar, kur edhe mbyllet sezoni do jetë diçka krejt specíale, për të cilën nuk na ka dhénë detaje.

Kujtojmë se ky ndryshim i saji përkon edhe me ndryshimin e Marinës, e cila pak ditë më parë na prezantoi me look-un e re. Të jenë bërë matchy-matchy?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *