Yll e bukur/ Xhensila hedh foto me Ajkën në krahë: Sa shpejt qenka rritur…

Lajme nga Bota

Yll e bukur/ Xhensila hedh foto me Ajkën në krahë: Sa shpejt qenka rritur… Dy vite më parë Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë prindër të një vajze me emrin, Ajka.

Xhensila ndan shpesh momente me vajzën e saj, Ajka në Instagram. Së fundmi, ajo ka ndarë një foto me të voglën e saj, teksa i jep një puthje.

“Shoqja më e ngushtë e mamit, Ajka qumështorja ”, shkruan këngëtarja krahas fotos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *