Xheri publikon pamje nga festa që i bëri mbesës së saj

Lajme nga Bota


Xheraldina sjell pamje nga festa e mirëseardhjes për vogëlushen.Ledr dhe Sara së fundmi erdhën në Kosovë me vajzën e tyre.

Çifti i njohur për publikun shqiptar u bënë prindër më 14 dhjetor dhe ata nuk patën mundësi të vizitonin Kosovën ende.

Së fundmi familja kanë organizuar një festë mirëseardhje për të voglën e tyre, teksa për pak ditë bëhet 2 muaj nga ardhja e saj në jetë.Xheraldina ishte ajo që solli pamje nga pritja dhe zbukurimet madhështore që ia dedikuan ardhjes së saj.Xheraldina tregoi para disa javësh se po pritste me paudrim mbesën e saj, që është edhe e para që i dha emrin gjyshe. Ajo tha se të voglës i thërret me përkëdheli Poi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *