Xhensila si bukuroshe e vërtetë, do ta ‘shkri’ Besin me këtë pamje

Lajme nga Bota

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku.

Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura për publikun, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktivë në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo po duket më e bukur se kurrë më parë./ ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.