Xhensila prej se nisi palestrën nuk ndalet së reklamuari trupin

Lajme nga Bota


Këngëtarja shqiptare Xhensila Myrtezaj ka provokuar sërish.

Ajo ka sjellë një imazh në të cilin ka vënë në fokus linjat trupore, shkruan “Kosovarja”.
Xhensila ka kohë që ka filluar të merret me palestër, e që atëherë këngëtarja në vazhdimësi ka reklamuar trupin duke treguar rezultatet që ka arritur.

Ndryshe, ajo është e martuar me këngëtarin dhe aktorin shqiptar Bes Kallakun, me të cilin bashkë kanë një vajzë të quajtur Ajka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *