Xhensila ndan imazhin më të ëmbël me vajzën e saj

Lajme nga Bota


Xhensila Myrtezaj, është njëra nga artistet më të dashura për publikun.
Që kur ajo u bë pjesë e skenës, ajo çka ka rënë në sy ishte zëri dhe bukuria e saj.


Nuk janë të pakta rastet kur ajo ndanë imazhe me të bijën Ajka.
Së fundi ajo ëmbëlsoi rrjetin me imazhin e ndarë me Ajkën ku morri shumë pëlqime e komente nga fansat./InfoKosova

Leave a Reply

Your email address will not be published.