Xhensila na zbukuroi ditën me këtë bisedë si dy shoqe me Ajkën (VIDEO)

Lajme nga Bota


Në korrik të vitit 2018, këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe partneri i saj, aktori Bes Kallaku, u bënë prindër për herë të parë.


Çifti u bekua me një vajzë të cilën e pàgëzuàn me emrin super të veçantë, Ajka, si pjesa më e mirë e jetës së tyre.

Ajka ka ndryshuar totalisht jetën e mamit dhe të babit dhe është bërë gjithashtu personazhi kryesor në llogaritë e tyre në rrjete sociale.

Sot, Xhensila dhe Ajka kanë shijuar me njëra-tjetrën rrézet e ngròhta të diellit në plazh, teksa kanë luajtur me rërë e kanë biseduar si

E vogla bën sikur gatuan me tiganin në rërë, ndërsa i sugjeron të ëmës të bëjë një smoothie me majdanoz.

Gjithashtu, kur ulet në lokal dhe kamarieri vjen për porosinë, Ajka porosit një kafe me sheqer, ndërsa videot na shkrínë

Disa ditë më parë Besi, Xhensila dhe Ajka na falën videoklipin më të bukur të fundvitit.
Ata shfàqeshin duke luajtur e duke pérkédhélur njëri-tjetrin, duke gatuar e duke u përqafuar së bashku, ndërsa gëzimi lexohej qartë në sytë e tyre.

Ky është ndër rastet e rralla kur ata tregojnë edhe portretin e të voglës së tyre Ajkës.
Si Besi, ashtu edhe Xhensila, kanë ndàrë në llogaritë e tyre të njëjtën video, duke shkruar ndjesitë e tyre më të sinqerta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *