Xhensila Myrtezaj shijon shëtitjen në natyrë, vjen natyrale me paraqitjen

Lajme nga Bota


Artistja shqiptare, Xhensila Myrtezaj, është ndër më të pëlqyerat në estradën shqiptare.

Kjo vjen pasi ajo përmes imazheve dhe videove të ndryshme përçon vetëm energji pozitive tek ndjekësit e saj.
Në disa paraqitje të fundit të këngëtares është vërejtur se shumicën e kohës po e kalon në natyrë, së bashku me familjen.


Ndërkohë, në një postim që ka bërë në Instagram, bukuroshja brune është parë shumë modeste me veshjen.

Duke marrë poza atraktive para kamerës, Xhensila u vërejt se ka përdorur shumë pak grim, çka bëri të duket edhe më tërheqëse.
Kujtojmë se “Panorama” është projekti saj i fundit muzikor, që erdhi në bashkëpunim me Ardian Bujupin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *