Xhensila Myrtezaj në pritje të ëmbël?

Lajme nga Bota

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë ndër çiftet më të dashura të publikut.

Prindërit e Ajkës duket se janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë.
Dyshimet për këtë pritje të ëmbël vijnë pas një komenti që Xhensila i ka bërë blogeres së njohur, Vjosës, duke e uruar këtë të fundit për shtatzani.

“Urime edhe ty”, i shkruan blogerja, duke hedhur dyshime për një shtatzëni të dytë të këngëtares
Së fundi Xhensila ka eleminuar edhe pozat nga palestra dhe është shfaqur me rroba më të gjera.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *