“Xheku” ka dy fjalë për Vjosa Osmanin pasi u zgjodh presidente

Lajme nga Bota


“Xheku” ka dy fjalë për Vjosa Osmanin pasi u zgjodh presidente. “Xheku” uron Vjosën.

Aktori i njohur Kosovar Naser Rafuna, duket se ka një miqësi me Vjosa Osmanin.

Kështu na ka lenë të kuptojmë sot me anë të një publikimi në llogarinë e tij në Instagram.

Duke zgjedhur një imazh bashkë me të, ai shkroi: Urime Presidente Vjosa Osmani.

Urime dost

Zoti të ndihmoftë në drejtësi dhe në ckado që të punosh e të jemi të kënaqur me punën tëndë. Pushtetet ndërrohen por ti mbetsh në mbamendje si shembull për të mirë.

Po t’a bëj përhajr para kohe”, duke e shoqëruar me emoji duke duartrokitur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *