Vogëlushja që shihni në foto sot është një nga moderatoret më të njohura, a e njihni cila është?

Lajme nga Bota


Ajo është kthyer tashme në një nga moderatoret më të dashura për publikun.


Fjoralba Ponari është një personazh shumë ak tiv në rrjetet sociale, ku ndan me fansat dhe ndj ekesit e tyre momente të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Ne si publik jemi mësuar gjithnjë që ta shohim të ku ruar në çdo de taj, por a do ta njihnit Fjoralbën në fotot e vj etra nga fëmijëria?

Një foto si kjo që e ka postuar vetë moderatorja sot, ku ka pozuar me të ëmën. Moderatorja ne foto duket me kapuç mbi kokë, teksa qëndron shumë serioze me vë shtrimin nga kamera shume me ngu litje dhe doren e ngritur sikur te rheq ve mendje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *