Vjollca publikon imazhin më të mirë për ditëlindje

Lajme nga Bota


Vjollca publikon imazhin më të mirë për ditëlindje

Këngëtarja e njohur shqiptare Vjollca Haxhiu sot feston ditëlindjen.

Në adresën e saj në Instagram ajo pranoj urime të shumta nga familjar, miq e kolegë, shkruan “Kosovarja”. Duke u shfaqur gjithmonë në top formë edhe sot me rastin e ditëlindjes nuk kishte si të mungonte një imazh në të cilin tregon bukurinë e saj përkundër viteve që ka mbushur. Duke reflektuar plotë ëmbëlsi, Vjollca po duket perfekte në këtë ditë të veçantë, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *