Vjollca ka dalur për kafe me gruan e Sabri Fejzullahut, të dyja po duken si zonja të vërteta

Lajme nga Bota

Vjollca Haxhiu po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj muzikore, shkruan ORAinfo.

Vjollca është shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet bashkë me Nera Fejzullahun dhe të dyja po duken tejet bukur. /ORA nfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *