Vjollca ka daIur sonte, është veshur e rregulluar si për të shkuar në dasmë

Lajme nga Bota

Vjollca Haxhiu po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj muzikore, shkruan ORAinfo.

Vjollca është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet se ka dal dhe është rregulluar shumë rëndë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *