Vjollca doli për kafe, zbulohet se kush po e shoqëronte

Lajme nga Bota

Vjollca doli për kafe, zbulohet se kush po e shoqëronte

Vjollca Haxhiu po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj muzikore, shkruan ORAinfo.

Vjollca është shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Ajo ka treguar se sot ka pirë kafe me Gilin dhe me Motrat Mustafa. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *