Vjen lajmi i bukur/ Këngëtari shqiptar do bëhet baba: Ja kush është nëna e fëmijës së tij

Lajme nga Bota


Vjen lajmi i bukur/ Këngëtari shqiptar do bëhet baba: Ja kush është nëna e fëmijës së tij


Reperi, Don Phenom dhe partnerja e tij po bëhen prindër për herë të pare. Lajmin e ka konfirmuar shtatzëninë vetë bukuroshja, Anxhi Dema.

Ajo ka publikuar një foto me barkun e rrumbullakosur në Instagram. Anxhi ka pozuar përpara pasqyrës dhe duket se po shkon drejt muajve të fundit të shtatzënisë.

“Shtatzëninë tjetër dua të jem babai. E lodhur”- shkruan ajo krahas pozës. Lidhja e çiftit u zbulua në shtator të vitit që lamë pas, ndërsa në muajin prill të këtij viti Anxhi konfirmoi në rrjete sociale lidhjen me Don Phenom, nëpërmjet një fotoje shumë romantike.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *