Vjehrra e mban Afronën në pëllëmbë të dorë, ia zbukuron nuses ditën me një gjest të vogël

Lajme nga Bota


Nëna e Bleros e mban Afronën në pëllëmbë të dorës! I zbukuron nuses ditën me një gjest të vogël.

Në shtator të vitit të shkuar, Blero Muharremi dhe Afrona Dika kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë. Tashmë ata janë zyrtarisht burrë e grua, edhe pse ju është dashur që këto kohë të jetojnë larg njëri-tjetrit. Megjithatë fundviti i ka bërë bashkë dhe duket se ata po jetojnë momentet më të bukura si çift me familjarët e tyre.

Afrona ka treguar se këto ditë ka qenë e pranishme në familjen e Bleros dhe me një gjest nga nëna e këngëtarit na ka zbuluar se ka një marrëdhënie shumë të mirë me vjehrrën. Ajo ka treguar se mëngjesi ka nisur pak vonë për të, por dita i është zbukuruar sapo ka gjetur disa petulla të përgatiitura nga duart e vjehrrës.

Ajo ka postuar në Instagram një foto të petullave e përkrah tyre ka shkruar: “Petulla nga vjehrra ime”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *