Vjehrra e Elitës ka dalur për kafe, veshja e saj mori tërë vëmendjen

Lajme nga Bota

Vjehrra e Elitës ka dalur për kafe, veshja e saj mori tërë vëmendjen. Lirije Gjikolli është nëna e reperit të njohur, Gjiko.

Ajo gjithashtu është vjehrra e Elita Rudit, shkruan ORAinfo.

Lirija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet se ka dal për kafe dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *