Vjehrra e Elitës e veshur në të kuqe, po duket si vajzë e re

Lajme nga Bota

Vjehrra e Elitës e veshur në të kuqe, po duket si vajzë e re


Lirije Gjikolli është nëna e reperit të njohur, Gjiko.

Ajo gjithashtu është vjehrra e Elita Rudit, shkruan ORAinfo.

Lirija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur në të kuqe dhe po duket shumë bukur./ORAinfo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *