Vizita në Mekë dhe Medinë, Duda Balje flet për ëndrrën e saj

Lajme nga Bota

Deputetja Duda Balje ka thënë se ëndrra e saj e parealizuar është vizita në Mekë dhe Medinë.


Në ’50 pyetje’ të emisionit Prive, ajo ka treguar shumëçka rreth jetës së saj në politikë dhe përditshmëri, njofton Klan Kosova.

A flirtojnë politikanët më të, cila është gjëja më tërheqëse tek ajo, çfarë i thotë Presidentes Vjosa Osmani, a agjëron, çfarë i mungon dhe shumë të tjera.

Ndiqni videon më poshtë për të kuptuar 50 përgjigje të deputetes.

Leave a Reply

Your email address will not be published.