Viti 2021 nis me bereqet: Mozzik e Loredana rikthehen në krahët e njëri-tjetrit

Lajme nga Bota


Ditëve të fundit në rrjet kanë qarkulluar lajme se Loredana dhe Mozzik janë bashkuar. Ndonëse asnjëri prej tyre nuk u deklarua deri tani, ishte reperi ai që në një interviste kishte mohuar një
ribashkim të tillë.


Por, si duket spekulimet po vazhdojnë të rriten edhe më shumë, nga një imazh të publikuar nga Loredana.

Reperja përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ka shpërndarë një fotografi ku shihet së bashku me Mozzik.

Dyshja shihen duke gjuajtur me armë zjarri, kurse për ‘emoji’ ajo zgjodhi një të nervozuar.

Postimi i tillë padyshim që ngjalli reagime të shumta të fansave, të cilët tashmë janë të bindur se palët janë bashkë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *