Vitet vetëm numra për Gilin, shfaqet si vajzë e re në imazhin e fundit

Lajme nga Bota

Vitet vetëm numra për Gilin, shfaqet si vajzë e re në imazhin e fundit

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.


Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.
gili

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale. Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shihet se posa ka dalë nga grimerja, e me këtë pamje Gili po i lë nën hije edhe vajzat e reja. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.