Violetë Kukaj pozon si 20 vjeçare pas ndërhyrjeve

Lajme nga Bota

Këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore, Violetë Kukaj befasoj të gjithë me ndryshimin në pamjen fizike.

Ajo u komentua shumë për ndryshimin që bëri, duke u krahasuar me vajza të reja, madje edhe disa artistet femra tek ne.

Por, Violeta si duket nuk e ka ndërmend të ndalet dhe këtë vëmendje po e shfrytëzon për të mirë.

Edhe së fundi në një fotografi që ka hedhur në InstaStory, këngëtarja e mirënjohur ka mahnitur me stilin e veshjes, teksa dukej mjaft tërheqëse.

E veshur me një fustan të zi, flokë të gjata bionde, ajo kombinoj dukjen me çantë e syze të zeza.

Ndryshe, rikujtojmë që kënga e saj e fundit është “Boni Mashalla” e publikuar vetëm pak kohë më parë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *