Violeta vishet plot stil për të dalë, palltoja e saj merr gjithë vëmendjen

Lajme nga Bota


Violetë Kukaj vazhdon të jetë një këngëtare tejet e pëlqyer për publikun.

Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e saj dëgjohen edhe sot me nostalgji të madhe, përcjell ORAinfo.

Violetën e gjejmë përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet ku shihet se është veshur plot stil për të dalë, por gjithë vëmendjen e mori palltoja./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.