Violeta ‘sfidon’ moshën, shfaqen mahnitëse e veshur në fustan të mbuluar me ar

Lajme nga Bota

Violetë Kukaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku shqiptar. Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e saj dëgjohen edhe sot me notalgji të madhe, përcjell ORAinfo.

Violetën e gjejmë përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale. Ajo kohëve të fundit ka qenë pjesë e medieve roze, sidomos pas ndryshimeve të mëdha qe ka bërë.Violetën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale. Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur në një fustan të mbuluar me ar.E me këtë veshje, Violeta po duket më e bukur se kurrë. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *