Violeta në kafe me veshje sportive, por flokët e saj të ‘shthurur’ morën tërë vëmendjen

Lajme nga Bota

Violeta në kafe me veshje sportive, por flokët e saj të ‘shthurur’ morën tërë vëmendjen

Violetë Kukaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku shqiptar.


Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e saj dëgjohen edhe sot me notalgji të madhe, shkruan ORAinfo.

Violetën e gjejmë përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Ajo kohëve të fundit ka qenë pjesë e medieve roze, sidomos pas ndryshimeve të mëdha qe ka bërë.Violetën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me veshje sportive, por janë flokët e shthurur që morën tërë vëmendjen./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *