Violeta na njofton me motrën e saj binjake, nuk do të mund t’i dalloni

Lajme nga Bota

Violetë Kukaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e saj dëgjohen edhe sot me notalgji të madhe, shkruan ORAinfo.


Violetën e gjejmë përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Ajo kohëve të fundit ka qenë pjesë e medieve roze, sidomos pas ndryshimeve të mëdha qe ka bërë.

Violetën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

E në foton e fundit ajo është parë me shoqen e saj të ngushtë me të cilën ngjajnë shumë dhe po duket sikur të ishin motra binjake. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *