Violeta Kajtazi mahnitë të gjithë, kaq joshëse nuk e kemi parë kurrë!

Lajme nga Bota


Këngëtarja e mirënjohur Violeta Kajtazi ka nisur vitin mjaft mirë.

Ndonëse me disa pushime larg zhurmës, Kajtazi ka postuar një fotografi ku duket mjaft bukurë, madje si asnjëherë me parë, shkruan Kosovarja.

Bashkangjitur fotogragisë se publikuar në rrjetet e saj sociale, ajo ka shkruar “2021 me buzeqeshje dhe veç me gezuar!”

Kaq joshëse nuk e kemi parë asnjëherë këngëtaren e njohur kosovare.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *