Violeta del në qytet me veshje sportive, lë ‘pa mend’ me pamjen

Lajme nga Bota


Violetë Kukaj vazhdon të jetë një këngëtare tejet e pëlqyer për publikun.

Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e saj dëgjohen edhe sot me nostalgji të madhe, përcjell ORAinfo.

Violetën e gjejmë përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se është veshur në veshje sportive për të dalë, e me këtë pamje, Violeta po duket si çikë e re./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *