Video virale/E çuditshme: Vajza vallëzon mbi ARKlVOL, pjesëmarrësit këndojnë dhe qajnë

Lajme nga Bota


Një video që po qarkullojnë në rrjetet sociale tregojnë një formë tjetër të “sjelljes” në fun.erale. Megjithëse kjo prirje apo zakon i befasoi shumë pë


Një video që po qarkullojnë në rrjetet sociale tregojnë një formë tjetër të “sjelljes” në funerale. Megjithëse kjo prirje apo zakon i befasoi shumë përdorues, videoja gjithashtu kënaqi disa.

Ngjarja e pazakontë ka ndodhur në një qytet në Meksikë, dhe ka marrur mbi 10 milionë shikime në Twitter.

Videoja tregon një lamtumirë të pazakontë nga të afërmit për të dashurin e tyre, dhe megjithëse me lot në sy, pjesëmarrësit ngrenë duart dhe këndojnë. Sidoqoftë, ajo që solli atmosferën në nxehtësi është vajza që vallëzon mbi arkivol.

Leave a Reply

Your email address will not be published.