(VIDEO) NJIHUNI ME NENEN 95 VJECARE TE MOTRAVE LIBOHOVA!

Lajme nga Bota

Motrat Libohova, Irma dhe Eranda janë dy nga artistet më “big” të muzikës shqiptare.

Por a jeni kuriozë të njiheni me nënën e tyre 93 vjeçare? Ka qenë Eranda ajo që ka postuar një video të saj në Instagram, duke ju uruar të gjithë ndjekësve të saj festën e Pavarësisë.

Eranda i ka kërkuar nënës së saj të recitojë një poezi patriotike dhe duket se ajo se ka bërë dysh fjalën e së bijës.

https://www.instagram.com/p/BcCzhJ8AyR3/?igshid=im6cxtynlvif

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *