Video/ Nëna Takon Endri Dumanin Pas 7 Vitesh: Gati Sa Nuk Bie Në Tokë, O I Bukuri I Mamit Ti, Vajzën Nuk Ja Sollën Dot

Lajme nga Bota


Momente me z emër në dorë, janë ato të takimit të Endri Dumanit me nënën dhe dajen e tij, për herë të parë pas 7 vitesh. Në dukje një fëmijë që nuk reagon, Endri shihet i hutuar nga ky takim që ndodh pas 7 vitesh, që ka kaluar në një f err si ai i kampit Al Hol në Siri.

Në videon e postuar nga Rama shihet sesi familjarët janë të emocionuar, ndërkohë që vetë kreu i qeverisë zbulon se fjalët që i ka thënë Endri janë “sa qenke plakur”.Vijon…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *