(Video) Habit Ermal Mamaqi me rrëfimin: Kur vajtëm të kërkonim dorën e Amit me atë që bëri babai im thashë se u prish fejesa

Lajme nga Bota


Ermal Mamaqi ishte i ftuar sot në “E diell”, në rubrikën “N’fermë”, ku tregoi një ngjarje të sikletshme që ka ndodhur kur ai dhe prindërit e tij shkuan të kërkonin dorën e Amit.


Ermali tregoi se babai i tij është shumë humorist dhe e porositi që të mos bënte shumë humor. Por në momentin kur Ami po hapte shampanjën, babai i Ermalit bëri një shaka që i t me rroi të gjithë.

“Babai im është një nga njerëzit më humorist dhe përpara se të hynim tek shtëpia e vjehrrit i thashë ‘Përpiqu të mos bësh shumë humor’. Bëmë muhabet, ndjenjëm, dhe kur erdhi momenti që Ami do hapte shampanjën, babi tha: ‘Mos e hap atë shampanjë’.

Ngelëm ne, mendova se u prish fejesa, u tm erru an vjehrri dhe vjehrra. Pastaj tha babi: ‘Unë nuk po shoh gotat’. Aty thashë shyqyr do bëhet fejesa”, tregoi Ermali.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *