(VIDEO) GJARPËRI FUTET NË DYQAN DO HABITENI KUR TË SHIKONI SE ÇFARË KA BËRË

Lajme nga Bota

(VIDEO) GJARPËRI FUTET NË DYQAN DO HABITENI KUR TË SHIKONI SE ÇFARË KA BËRË Një gjarpër ka bërë lëmsh një dyqan bukurie në Kentucky në Shtetet e Bashkuara.

Përse mbanin ilirët gjarpër shtëpie? Siç shihet në videon e mëposhtme, publikuar nga rrjeti amerikan Abc News, zvarraniku boshatisi të gjithë dyqanin në pak sekonda, ndërsa u desh një ndërhyrje të specializuar për të neutralizuar gjallesën e rrezikshme dhe për të rikthyer normalitetin në biznes, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. Një gjarpër ka bërë lëmsh një dyqan bukurie në Kentucky në Shtetet e Bashkuara.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *