Video e vjetër- kur Mihrija e merrte Armend Rexhepagiqin në koncertet e saj

Lajme nga Bota


Para një muaji, Armend Rexhepagiqi, mbajti një koncert, duke rikthyer tek adhuruesit e tij, hitet e vjetra dhe krijimet më të mira të këngëtarit.


Pas paraqitjes së ij, rrjetet sociale shpërthyen me komente pozitive për këngëtarin, duke shfaqur simpatinë dhe nevojën për ta pasur aktiv në skenë.

Por a e dini, që Armend Rexhepagiq nuk ka qenë aq i kërkuar nga publiku, në kohën kur krijoi hitet që edhe tash dëgjohen?! Madje, sic shkruan Magazina.al, Armendi dhe Aida nuk arrinin t’i tejkalonin as Mihrijen dhe Naimin. Këta ta fundit, madje i merrnin me vete nëpër koncerte e tyre si mysafirë.

Në një video që është publikuar nga TV Uskana e Maqedonisë, shihet një interviste që ka dhënë Mihrije Braha gjatë një turneu në Maqedoni.
Në këtë koncert organizuar para lufte, Mihrije Braha është ylli, kurse Armendi dhe Aida janë pjesmarrës në koncertin e saj.
Para koncertit në Kërcovë, Mihria dhe mysafirët e saj dhanë këtë intervistë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *