VESA LUMA KTHEHET PAS NË KOHË, POSTON FOTON E BËRË 2 ORË PARA DASMËS

Lajme nga Bota

Vesa Luma ka postuar imazhin e ëmbël i cili ishte bërë pak orë para dasmës.

Vesa Luma dhe bashkëshorti i saj, reperi i njohur shqiptar Big Basta janë ndër çiftet më të dashura.
Vesa është mjaft aktive në rrjete sociale ku poston video apo fotografi nga përditshmëria.

Së fundmi ajo është postoinjë foto nga disa vite më parë kur u martua me reperin shqiptar Big Basta, “Dy orë para se të martohesha”, shkroi ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *