Vesa Luma i nis pushimet verore!

Lajme nga Bota


Këngëtarja Vesa Luma tash e sa kohë jeton dhe vepron në Zelandë të Re, së bashku me djalin dhe bashkëshortin.


Vesa publikon imazhe të shumta nga atje, përmes së cilave tregon se po e shijon në maksimum qëndrimin në Zelandë të Re.
Meqenëse tani atje ka filluar stina e verës tashmë, artistja sjell vazhdimisht pamje se si po e shijon stinën atje.

Së fundmi ajo ndau disa video dhe fotografi ku shihet duke u kënaqur me djalin e saj në një pishinë.

Vesa së fundmi ka paralajmëruar se do të sjell projekte të rikthehet në skenë me projekte të reja muzikore për vitin 2021.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *