Vesa Luma feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjet mbush

Lajme nga Bota


Vesa Luma feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjet mbush
Këngëtarja Vesa Luma sot feston ditëlindjen.

Artistja sot mbushi plot 35 vjet.
Ajo ka postuar një video, në të cilën duket në një vaskë, ndërsa falënderoi të gjithë ata që e uruan për 35 vjetor.

“Vajza e ditëlindjes, aleminderit të gjithëve për urimet jam shumë e bekuar dhe falënderuese që ju kam në jetë ju dua shumeee”, shkruan Vesa.

Leave a Reply

Your email address will not be published.