‘Vera me ndeja’, Engji po shkëlqen në fustanin qe ka veshur në dasëm

Lajme nga Bota


Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

U bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit dhe tani si një këngëtare tejet e talentuar, shkruan ORAinfo.

Engji nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku tregon se ka shkuar në dasmë.

E me këtë pamje, duket se Engji i ka lënë pa fjalë të gjithë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *